topbar
منو

رویه ارسال سفارش و مرجوعی

ارسال سفارش :

 

فروشگاه دنیای زیبایی ساناز بر اساس تعهد خود نسبت به مشتریان عزیز همواره سعی نموده است ارسال سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتریان عزیز برساند. ارسال برای مشتریان تهرانی عزیز توسط پیک موتوری، تیپاکس و پست پیشتاز و بر اساس انتخاب مشتری در بازه انتخابی ارسال می گردد.

ارسال برای مشتریان شهرستانی عزیز نیز توسط تیپاکس و پست پیشتاز و بر اساس انتخاب مشتری، ارسال می گردد.

*** توجه داشته باشید گاهی اوقات به دلایل خاصی فرآیند ارسال سفارش در بازه انتخابی شما میسر نخواهد بود و نهایتا با یک الی دو روز تاخیر، سفارش ثبت شده ارسال می گردد که همینجا عذرخواهی می کنیم و امیدوار هستیم عذرخواهی ما را پذیرا باشید. تیم پشتیبانی ما در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگوی شما خواهد بود و تا تحویل سفارش در کنار شما خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر درباره نحوه پیگیری سفارش می توانید از طریق این لینک ، پرسش های مطرح شده درباره پیگیری سفارش را مشاهده فرمایید.

 

نحوه مرجوع کردن سفارش :

 

در صورتی که کالا اشتباه و یا نقص فنی داشته باشد، تمامی هزینه های مرجوعی و تعویض کالا بر عهده فروشگاه دنیای زیبایی ساناز است و مشتری هیچگونه مبلغی پرداخت نخواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر دربازه نحوه مرجوع کردن کالا می توانید از طریق این لینک، پرسش های مطرح شده درباره مرجوعی کالا را مشاهده فرمایید.

با تشکر از همکاری شما مشتریان عزیز

فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه دنیای زیبایی ساناز
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
فروشگاه دنیای زیبایی ساناز