آموزش

بیبی لایت

بیبی لایت هایلایت

بیبی لایت چیست ؟

اگر بخواهید ظاهری داشته باشید که انگار از تعطیلات در یک تابستان داغ و آفتابی برگشته‌اید، به شما توصیه می‌کنیم با بیبی یک لایت طبیعی‌تر و فراتر از ظریف داشته باشید. این لایت یک هایلایت میکرو و بسیار ظریف است که چشم غیر مسلح یا کسی که آشنا به فن آرایشگری نیست تقریبا برایش غیر قابل تشخیص است که بفهمد شما روی موهای خود رشته‌های لایت دارید. شیوه انجام بیبی  شبیه هایلایت است و از ریشه تا نوک مو و همه جای مو انجام می‌شود.

همچنین میتوان گفت بیبی یک نوع هایلایت حرفه ای است که عاشقش می شوید. این مدل لایت شما را پیر نشان نمی دهد و زیبایی و ظرافت زنانه تان را بیشتر می کند.

برای این مدل لایت، آرایشگر شما باید فوکوس ریزی روی لایت های نازک و تارمانند داشته باشد. چه با مش و چه با پلاستیک کار کند باید بتواند هایلایت را طبیعی در بیاورد تا لایت ها توی ذوق بیننده نزند و تنها به جلوه رنگ موی بیس شما بیفزاید.

بیبی لایت هایلایت

تفاوت بین بیبی لایت و هایلایت

پس با این توصیف‌ها، فکر می‌کنید تفاوت عمده بین بیبی و هایلایت چیست؟ برای آنهایی که با این تکنیک‌ها آشنایی ندارند باید بگوییم که در بیبی رشته‌های لایت مو نزدیک به هم هستند و هر بار دسته باریک‌تری از مو در فویل گرفته شده و می‌پیچد. بیبی وقت‌گیر است اما اثر نهایی روی مو ارزشش وقت گذاشتن را دارد. وقتی که موهایتان دوباره رشد می‌کند با بیبی  ملایم‌تر و لطیف‌تر است و این تکنیک برای تمام رنگ موها انجام می‌شود؛ چه موهایتان بلوند باشد، تن قرمز داشته یا حتی موهای مشکی یا خرمایی داشته باشید.

تفاوت بیبی لایت با بالیاژ

تفاوت بیبی لایت با بالیاژ این است که در بالیاژ ریشه مو بیشتر دیده می شود و باید کنتراست زیادی داشته باشد. ولی در بیبی لایت رنگ ها بسیار ملایم است و به همین دلیل جوان پسند تر بوده و چهره را سن بالا نشان نمی دهد. با این مدل لایت در نهایت چهره ای جذاب و ظریف خواهید داشت.

 

بیبی لایت هایلایت

مزایای بیبی لایت

  • درآوردن لایت روی موها برای آرایشگر ها راحت است زیرا تفاوت چندانی را نمی طلبد و آسیب کمتری هم به مو می رساند.
  •  صورت را روشن تر جلوه می دهد و تون مو را نیز براق تر نشان می دهد.
  •  هم برای موهای کوتاه و هم برای موهای بلند کاملا مناسب است.
  •  برای موهای فر بسیار مناسب ور احت است و کمترین میزان رسیدگی به مو را طلب می کند. زیرا بیبی لایت بدون رسیدگی هم موها را بسیار شاد و تر و تازه نشان می دهد.
  •  برای هر مدل کوتاهی مویی مناسب است و در هر رنگ مویی هم قابل اجراست. بانوانی که موی بلوند دارند لایت های یک درجه روشنتر و بانوانی که موی تیره یا متوسط دارند هم با درجات مختلف قابل بیبی لایت شدن است.
  •  موهای کم پشت را پرپشت و زیبا نشان می دهد.
بیبی لایت
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • لطفا از الفاظ رکیک و زشت استفاده نکنید
  • لطفا به ادیان و مذهب های مختلف توهین نکنید